Zakupy z Aliexpress

Menu

 

Link do grupy Cebuladeals – zapraszamy do naszej grupy na Facebooku

Zapraszamy do nowo powstałej grupy łowców kuponów, promocji i super okazji cenowych na #aliexpress, #gearbest, #banggood, #cebuladeals, #superdeals !!

Nasza grupa dostępna jest pod adresem: https://www.facebook.com/groups/CebulaDeals/

Najczęściej pojawiające się pytania:

Czym jest cebula z aliexpress? To oferty w bardzo niskich cenach, często wynoszących $0.01, ale to także oferty w normalnych cenach, które można obniżyć w bardzo istotny sposób do wartości „cebulowej” dzięki oferowanym przez sprzedawców kuponom.

Czy można stracić nasze pieniądze gdy sprzedawca nie wyśle towaru? Generalnie nie, istnieje takie zagrożenie tylko wtedy gdy po prostu zapomnicie założyć spór sprzedawcy w celu odzyskania pieniążków (dispute) w odpowiedni czasie, wbrew pozorom wcale o to nie jest tak trudno, zwłaszcza gdy takich zakupów macie dziesiątki na swoim koncie w aliexpress.

Jak skorzystać z kuponu? Po pierwsze trzeba go pobrać, można to zrobić w sklepie danego sprzedawcy w zakładce  „Sale items”, albo po dodaniu produktu w naszym koszyku zakupowym. Należy pamiętać, że wartość naszych zakupów u sprzedawcy który oferuje kupon musi być wyższa od minimalne wartości kuponu. Cena towaru zmniejsza się po „Buy form this seller”.

 
  • Categories:   Uncategorized

    Comments