Zakupy z Aliexpress

Menu

Cena: $9.25 Etui dla Kindle Paperwhite 3 z aliexpress

Etui dla Kindle Paperwhite 3. Jakiś niespełna miesiąc temu stałem się w sumie szczęśliwym posiadaczem Kindle Paperwhite 3, załapałem się na majówkową promocję w niemiecki amazone. Od razu po zakupie zabrałem się za szukanie na aliexpress jakiegoś sensownego etui. Wybór padł na wzór, który jest podobno dokładną kopią tego, który sprzedaje amazone. Etui dla Kindle Paperwhite 3 kupiłem 01 maja 2016, a odebrałem 18, byłoby jeszcze szybciej gdyby nie utknęło na tydzień w WER Warszawa.

kindle_paperwhite_3_test_19

Wraz z etui dostałem rysik i folię. Rysik się przyda do tabletu, a folia jest w sumie do wywalenia bo robi lustro z ekranu czytnika. Co do samego etui to spodziewałem się mimo wszystko czegoś nieco lepszego.

Plusy:

  • działa wybudzenie, po otwarciu okładki czytnik się włącza,
  • bardzo dobrze spasowany, na pewno nie wypadnie,
  • wygląda na wytrzymały i powinien ochronić czytnik podczas upadku.

Minusy:

  • spodziewałem się lepszego materiału. W ofercie pisze, że jest skórzany, a nie jest. Tył to plastik (oryginalny kindle też ma plastik), przód to chyba też plastik, niby od wewnętrznej strony jest jakiś miękki materiał ale z góry to coś sztywnego i tylko nieznacznie elastycznego. Spodziewałem się czegoś miększego, ale możliwe że grymaszę 🙂 Sztywniejszy materiał to z drugiej pewnie lepsza ochrona.
  • to nie jest kopia 1:1 oryginalnego etui, nieco inne materiały. Tylko,  że ten z amazone kosztuje 30 euro + różnica VAT.
  • Categories:   Gadżety i elektronika

    Tags:  ,

    Comments