Zakupy z Aliexpress

Menu

Cena: $89.99 Tablet Teclast X80 Pro

Tablet z systemem Android oraz Windows 10, 2GB RAM i 32 GB powierzchni dyskowej. Za cenę 350 PLN dostajemy urządzenie z 8 calowym ekranem o rozdzielczości 1920×1200. Tablet był prezentem pod choinkę dla mojej córki. Nie chciałem kupować czegoś bardzo drogiego, z drugiej stronę wszystkie tablety w cenie do 400 zł w naszych sklepach to mówiąc delikatnie lipa, zwłaszcza jeśli chodzi o ekran.

Kilka tabletów już miałem, zaczęło się od „czegoś” z biedronki za ok 350 zł, później był tablet z tzw. średniej półki cenowej LG G Pad 8.3 (całkiem, całkiem), a aktualnie mam Samsunga Galaxy TAB S 8.4, jakieś porównanie więc już mam. Bazując na moim doświadczeniu jeśli ktoś potrzebuje czegoś taniego, ale w miarę przyzwoitego to warto zerknąć na to urządzenie.

Najmocniejszym punktem tego tabletu jest jego ekran, jego jakość plus wysoka rozdzielczość w tak małym urządzeniu sprawia, że obraz jest naprawdę super, fajne to wygląda zwłaszcza po odpaleniu Windowsa 🙂 Oczywiście nie jest to jakieś super wydajny tablet, ale biorąc pod uwagę jego cenę jest bardzo przyzwoicie. Gry androidowe chodzą, z windowsa da się skorzystać do przeglądania internetu czy też by popracować na jakimś dokumentem o mniejszej objętości. Minusy? Jakość użytych materiałów. Tablet jest „plastikowy”, pod naciskiem trzeszczy, ponadto słabe wi-fi potrafi zrywać połączenie już w drugim pokoju od router.
  • Categories:   Gadżety i elektronika

    Comments