Zakupy z Aliexpress

Menu

Cena: $177.60 Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom z aliexpress

Hurom HU-19SGM – wyciskarka wolnoobrotowa do soków. Model który kupiłem na aliexpress to produkt na rynek koreański, u nas odpowiednik sprzedawany jest w cenie ok. 2200 zł pod nazwą Hurom HT. Wyciskarki tego producenta oferowane są w Polsce w oficjalnej dystrybucji, firma ma swoją sklep internetowy, blog, profil na fb. Hurom to jeden z wiodących producentów wyciskarek do soków. Wersja koreańska dodatkowo w ramach akcesoriów ma pojemnik do robienia tofu i taki też pojemnik otrzymałem.

Wyciskarkę dostarczył kurier DHL w 5 dni od daty zakupu, bez żadnych dodatkowych opłat i formalności celnych. Towar zapakowany w oryginalny karton w którym znalazły się wszystkie akcesoria widoczne na zdjęciach na stronie producenta, a więc instrukcja obsługi i książeczka z przepisami,  niestety tylko w języku „krzaczastym”, pojemnik na pulpę i drugi na sok, dwa sita – jedno do produkcji soków klarownych drugie do zagęszczonych, szczoteczki przydatne przy czyszczeniu urządzenia, pojemnik wykorzystywany przy robieniu tofu, stojak na którym można wysuszyć poszczególne elementy po myciu… całkiem tego sporo.

Samo urządzenie sprawia wrażenie solidnego i wykonanego z dobrych materiałów, sprzedawca twierdzi, że jest to oryginalne urządzenie sam mam jednak wątpliwości czy aby na pewno. Jakkolwiek by nie było jakość wykonania samej wyciskarki, jak i załączonych akcesoriów jest wysoka. Jeśli ktoś się zdecyduje na zakup to proszę pamiętać, że to może być mimo wszystko podróbka, ja nie mając dostępu do takiego urządzenia z oficjalnej dystrybucji nie jestem w stanie wydać jednoznacznej opinii.

Pierwsze testy związane z przyrządzeniem świeżych i zdrowych soków mam już za sobą, pomarańcze, jabłka, winogrona, marchew pięknie „się wyciskają”. Warzywa również grzecznie puszczają soki, testowałem paprykę, marchew i szpinak. Mam w planie przemycać trochę zdrowych witamin córce w napojach do picia, które zabiera do szkoły.

Wyciskarka działa cichutko, łatwo ją obsługiwać, a czyszczenie nie kosztuje wiele pracy ponieważ poszczególne jej elementy szybko i łatwo się rozmontowuje. Do tego część mycia wykonuje samo urządzenie gdy wlejemy do zbiornika trochę ciepłej wody.

Bardzo udany zakup, świetna wyciskarka do soków w super cenie.

 W przypadku pytań lub chęci uzyskania pomocy zapraszamy do zaprzyjaźnionej grupy tematycznej na Facebook: 

 Aliexpress telefony, tablety, gadżety

Hurom HU-19SGM – galeria zdjęć:
 • Categories:   Recenzje, Wszystko dla domu

  Comments

  • Posted: Lipiec 23, 2017 15:24

   Monika

   Mam pytanie - jak się sprawuje wyciskarka po ponad 3 miesiącach użytkowania? Z góry dziękuję za odpowiedź.
   • Posted: Lipiec 24, 2017 18:56

    Zakupy z Aliexpress

    całkiem nieźle, wydaje mi się że zaczęła głośniej chodzić, nie w sensie głośnego silnika tylko elementów takich jak sito itd. Z wyciskaniem owoców w każdym razie nie ma problemu. Ale też muszę przyznać szczerze, że nie jest specjalnie mocno ekpluatowana.
  • Posted: Wrzesień 1, 2017 19:18

   Edi

   Na ali widzę jest sporo elementów zapasowych w razie awarii, ale gdyby padł np. silnik, albo jakaś konkretna, nienaprawialna awaria. Co wtedy? Jest jakaś gwarancja?> Jak to wygląda?